I Hate you

23. března 2008 v 20:40 |  $ Smutné příběhy $
I Hate You
Když bylo Žanetě 7 let chtěla mamince něco uvařit a vylila na sebe horkou vodu.
Teď jí je 15 a má jizvu na levé tváři a levé ruce. Jedinou její oporou je její nejlepší kamarádka Dominika. Od Dominiky dostala k patnáctinám medvídka, který říkal I Love You. Ostatní dívky na Žanetu nadávali. Žaneta nikdy nemyslela, že by se do nikoho mohla zamilovat, ale pak se to stalo. Zamilovala se do Petra, který se přistěhoval a začal chodit do jejich třídy.
Žaneta byla velmi milá, usměvavá, vtipná a zábavná dívka. Jednou se jí Petr zeptal, jestli by sním nechtěla chodit. Prožili spolu tři nádherné měsíce. Žaneta si připadala jako v ráji. Ale pak se stalo něco, co by v životě nečekala. Šla do školy o chvíli dřív než obvykle a najednou v prázdné třídě uslyšela Petra. Byl tam s Dominikou. Petr se jí ptal jak dlouho to s tou Žanetou bude ještě muset hrát, že už to nemůže vydržet a že miluje jedině Dominiku.
Žaneta vyběhla ze školy, vzala medvídka od její falešné kamarádky Dominiky, který jí řek I Love You ze slovy I Hate You ho pustila a skočila pod kolemjedoucí auto a byla na místě mrtvá. Zradili jí ty jediný lidi kterým věřila. Kvůli holce která si hrála na její nejlepší kamarádku skončil život usměvavé patnáctileté dívky. A to jenom proto, že milovala.
I Hate You
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *N@tlinka *N@tlinka | E-mail | Web | 15. dubna 2008 v 16:24 | Reagovat

moc smutné jo a můžeš dát do toho svího blogu něco no prostě veselého aby nevypadal že by jen plakal ten blog!!=D

To by ten blog oživil!!!!=D=D =D

no jestli chceš já tě nenutím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama